Dlaczego czuję się osłabiona i bardzo senna?

Witam, Proszę o poradę od trzech tygodni czuję się osłabiona, ciągle zmęczona i bardzo senna. Odczuwam zawroty głowy oraz bóle serca i uczucie duszenia w klatce piersiowej. Mam ciśnienie w okolicach 100/65 albo i niższe. Puls mam w granicach 45 - 60. Jeżeli puls mam wyższy np 79 to przy kolejnym mierzeniu spada do 49

Witam!
Kontakt z lekarzem POZ: badanie fizykalne, podstawowe badania laboratoryjne i w razie potrzeby konsultacja kardiologiczna.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.