Dlaczego czuję się tak samotnie?

Od pewnego czasu mam problem z. No wlasnie z czym. Mam metlik w glowie. Czuje sie samotnie. Pragne by moj partner ciagle ze mna byl. Z dlugiej strony czuje sie pzytloczona przez ludzi,wszystko do okolo mnie drazni. Pragne samotnosci nie ciagnie mnie do kataktow socjalnych. Czuje ze sie marnuje ale zarazem nie moge sobie znalesc hobby. Nie moge znalesc swojego miejsca. Czuje ze nigdzie nie pasuje.

Dzień Dobry Pani,

Zasługuje Pani na satysfakcjonujące i piękne życie...

Czy chce Pani nadal "marnować" swój cenny czas przez kolejne dni, tygodnie...?
Proszę pomóc samej sobie i sięgnąć po pomoc specjalisty.
Proszę powiedzieć samej sobie magiczne słowo "Tak" i umówić się na rozmowę.

Z przesłaniem tylko dobrej i skutecznej decyzji,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry.

Proponuję Pani wizytę u psychoterapeuty.
Proszę o siebie zadbać i o swoje potrzeby.

Życząc odwagi i powodzenia,
Dariusz Pysz-Waberski