Dlaczego czuję się zmęczona po nocy

Witam,mam niedoczynność tarczycy,wyniki w normie. Problem polega na tym,że nawet po przespanej spokojnie nocy wstaje padnięta, w ciągu dnia nie mam kompletnie siły, kręci mi się w głowie, mam wrażenie,że ucieka ze mnie życie,zero energii, werwy popros tu zmuszam się do wszystkiego,głową ciagle boli, Odżywiam się zdrowo, jeżdżę 1.5h na rowerku 6dni w tygodniu,a osłabienie organizmu nie daje mi normalnie funkcjonować. Czasami wydaje mi się, że położę się spać i już nie wstanę. Co zrobić?

Warto skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Jeśli lekarz wykluczy somatycznie podłoże zaburzeń, może to oznaczać ich emocjonalne (nerwicowe, depresyjne) podłoże. Wówczas należy się zgłosić do psychologa, który w procesie psychoterapii pomoże poradzić sobie z objawami i przyczynami zaburzeń.