Dlaczego czuję ucisk w okolicach gardła?

dziendobry przeszlam badania i wyniki wszystko jest dobre locznie z tarczyca a ja mam ucisk w ghardle jak by puchlo co kilka dni i utrzymuje sie tylko z prawej strony nie wiem co mam robic

Gdzie mieszkasz co robisz jaki masz zawód jakie masz inne choroby, uczulenia, nawyki itd itp trzeba po prostu dłużej porozmawiać żeby Cię profesjonalnie zdiagnozować i profesjonalnie Ci pomóc.