Dlaczego czuję wzdęty, spuchnięty brzuch?

Witam, mam pewien problem. Mianowicie od jakiś 2 tygodni mam problemy z brzuchem, jest on taki jakby wzdęty i spuchniety i bardzo twardy towarzyszy mi przy tym otempiały ból oraz kłucie wokół pępka i kłucie w podbrzuszum. Mam także gazy i zaparcia. Nie wiem co to może być? W ciąży nie jestem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć