Dlaczego długo krwawię po abrazji?

Przedluzajaca sie pierwsza miesiączka po diagnostycznej abrazji. 17 czerwca miałam zabieg abrazji z powodu długiego plamienia - krwawienia.,Przez 5dni po zabiegu plamiłam . Następnie wszystko było w porządku . Po 28 dniach dostałam krwawienia które trwa już 9 dni . Wynik z pobranych materiałów to przerost endometrium polipy bez atypi.

witam, niestety nie potrafię pomóc, proszę skontaktować się z lekarzem prowadzącym