Dlaczego dostaję histerii z powodu portali społecznościowych?

Dostaję histerii kiedy moj facet zmienia przede mną hasło do portalu społecznościowego . Tymbardziej , ze juz dwa razy złapałam go na sytuacji , gdzie on dorosły mężczyzna , pisał z inna kobieta - flirtował , a do innego mnie obgadywał i opowiadał o moich wadach . Jak zyc ?

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej. Porozmawiać z partnerem o swoich potrzebach, co może Pani zaakceptować a które zachowania Panią ranią, powodują zazdrość. Wzajemna lojalność, zaufanie jest ważne dla budowania bliskości w związku.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry.
Po pierwsze zastanawiam się, po co Pani jakiekolwiek hasło do jakiegokolwiek konta Pani partnera?
Po drugie myślę sobie, że czy Pani to hasło miała czy też nie sytuacja niewiele by się zmienia, a jeśli by się zmieniła to na gorsze.
Ilość posiadanych przez Panią haseł do kont, których nie Pani jest właścicielem nie ograniczy zachowań Pani partnera.
Myślę, że rozmowa w atmosferze szacunku, nieoceniania i życzliwości jest kluczowa, a w niej mówienie o swoich potrzebach, emocjach i wszystkich sprawach, które Panią trapią.
Ponadto polecam psychoterapię par.
Życząc powodzenia, zrozumienia i życzliwego zainteresowania,
Dariusz Pysz-Waberski