Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego dusi mnie w gardle podczas gorącego prysznica?

Witam, Dlaczego podczas gorącego brania prysznica dusi mnie w gardle? Czy płuca bolą? W nocy często wybudza mnie szybkie bicie serca i duszność i lęk. Po kilku minutach mija. Odczuwam bóle w klatce piersiowej i w okolicy żeber. Od 2 lat cierpię na nerwicę lękową.
KOBIETA, 21 LAT 11 miesięcy temu

Badanie moczu na białko

Białko w moczu wykrywa się w czasie badania ogólnego moczu. Źródeł białka w moczu może być wiele. Sprawdź jakie mogą być przyczyny ? opowie o tym lek. Łukasz Dubielecki.

W nerwicy mogą występować objawy somatyczne. To co jest przez człowieka silnie przeżywane, temu towarzyszą objawy dotyczące sfery somatycznej. Myślę, że warto poszukać sobie dobrego psychoterapeuty i umówić się na terapię. Myślę też że warto żeby Pani uzbroiła się w cierpliwość jeśli chodzi o efekty terapii. Jeśli występują objawy somatyczne to może być potrzeba trochę więcej czasu aby "dokopać się" to tego co jest ich przyczyną.
pozdrawiam Panią.

umów wizytę 0

Witam
Opisane objawy pewnie mają związek z nerwicą lękową, która w ten sposób daje o sobie znać. Proponuję zgłosić się do doświadczonego terapeuty, aby krok po kroku rozkminować emocje , za którymi kryją się lęki , co spowoduje ich ustąpienie.
Pozdrawiam
Anna Szyda

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety