Dlaczego dwulatka nie chce spać w nocy?

Córka dwa lata nie śpi wogole w nocy budzi się co pół godziny ciągle kręci się i mnie szuka od urodzenia śpi że mną na łóżku w nocy je pierś około 7-8 razy już sama jej podaje żeby cokolwiek usunęła w dzień śpi około dwie godziny w południe czasem wogole z wieczora zasypia o 22 co robić???

Dzień dobry. Proponuję Pani konsultację z psychologiem zajmującym się konsultacjami wychowawczymi. Wskazana byłaby tutaj nauka wydłużania cyklu snu. Trudno opisać jej zastosowanie, ale jestem przekonana, że omówienie opisanego przez Panią problemu pozwoli na wprowadzenie pomocnych zmian. Pozdrawiam.

www.progress.warszawa.pl