Dlaczego działam tylko emocjonalnie?

Mam tego typu problem nie potrafie myslec logicznie dzialam caly czas emocjonalnie. Do tego nie potrafie wyciagac wnioskow i postepuje automatycznie. Caly czas mam pustke w glowie zero satysfakcjii i radosci same automatyzmy. Brak znajomych jestem strasznie zlosliwy. Normalne myslenie wystepuje u mnie tylko przy zmianie psychotropow wtedy czuje radosc i mozliwosc analizy

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od pogratulowania Panu samoświadomości.

Z mojej strony zachęcałabym Pana równolegle do podjęcia rozwojowej pracy terapeutycznej z psychologiem /psychoterapeutą.

Życzę Panu Szczęśliwego i Spełnionego Nowego Roku!
irena.mielnik.madej@gmail.com