Dlaczego dziecko boi się samo zostać w domu?

Moja 11 letnia córka boi się sama zostawać,boi się wchodzić do pokoju gdy jest ciemno,boi się zasypiać. Gdy jest jej gorąco,to boi się odkryć,bo mówi,że wydanje jej się,że ktoś koło niej siedzi..Bardzo często śni jej się i woła mamo pomóż,mamo uwolnij mnie. Nigdy nie zostawialiśmy jej. Mówimy,że w domu ma czuć się bezpieczna,a mimo tego nadal się boi. Dlaczego?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest wizyta u psychologa i rozmowa dziecka i Państwa z profesjonalistą