Dlaczego dziecko budzi się z płaczem?

Mam roczną córeczkę. Po każdej wizycie ukochanej cioci, z którą córeczka bawi się, śmieje się i spędza w radości czas, w nocy mamy horror. Malutka budzi się z płaczem i nie potrafi już zasnąć sama. Jaki moze być powód i sposób przeciwdziałania?

Dzień Dobry Pani,

Odpowiadając na Pani pytanie..., być może przyczyną jest nadmiar bodźców, podczas zabawy?
Być może Pani Córeczka potrzebuje dłuższego wyciszenia przed snem, po wizycie Cioci?

Myślę, że warto byłoby kontrolnie skonsultować Pani obawę z pediatrą prowadzącym Pani Dziecko.

Serdeczności i radości dla Pani i Córeczki,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605