Dlaczego dziecko ciągle ma stan podgorączkowy?

Jestem mama 5 miesiecznego synka ktorego karmie piersia. Dwa tygodnie mialam suchy kaszel a od 3 dni stal sie uporczywie duszacy z ropnym odkrzuszaniem, towarzyszy ciagly stan podgaraczkowy mimo zazywania paracetamolu, co jakis czas czuje klucie w piersiach. Czy powinnam sie przejmowac?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i zalecenia odpowiedniego leczenia. Zminimalizuje to z pewnością prawdopodobieństwo zarażenia dziecka i domowników.