Dlaczego dziecko ciągle płacze?

Witam! Mam 4-miesięczna córeczkę. Od kilku dni jest strasznie niespokojna. Potrafi się śmiać i w jednej sekundzie zaczyna przeraźliwie płakać. Wkłada rączki do buźki, pręży się. W nocy budzi się co pół godziny. Karmię ją piersią, ale ostatnio chyba mam mało pokarmu, dlatego chciałam jej dać mleko modyfikowane, ale ona nie chciała go pić. Nawet nie chce pić już herbatek, choć zawsze chętnie je popijała. Kupki ma strasznie wodniste. Nie potrafię jej uspokoić. Bardzo proszę o poradę i szybką odpowiedź.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Zachęcam do spotkania z pediatrą i poinformowania o zachowaniu córeczki i konsystencji stolca. Objawy mogą wskazywać np. na ząbkowanie, ale nie jest to takie oczywiste. Jeśli ma Pani mało pokarmu proszę udać się do poradni laktacyjnej i tam na pewno dostanie Pani poradę co robić, aby mieć więcej pokarmu:)

Pozdrawiam