Dlaczego dziecko jest zbyt małe w 35-tygodniu ciąży?

Witam. Obecnie jestem w 35 tygodniu ciąży. Moj lekarz prowadzący nigdy nie mówił nic złego, natomiast lekarz ktory badał mnie w szpitalu stwierdził ze dziecko jest bardzo male. Nurtują mnie wyniki USG z 34 tc a dokładnie 33w6d. Podaje parametry: EFW - 2313 g, BPD - 8,71 cm - 35w1d, HC - 31,12 - 34w6d, AC - 30,14 - 34w1d, FL - 6,37 - 32w6d. Z góry dziękuję.

Ciąża to wyjątkowy czas. Właśnie wtedy kobieta powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.