Dlaczego dziecko ma nudności?

Moja córka ma 3 latka.Od kilku dni ma nudności ale nie wymiotuje.Zrobiłam jej wyniki.Mocz jest bez zmian.Wszystko w normie,ale w wyniku krwi są nieprawidłowości./erytrocyty 3,92.hematokryt 33,2.płytki krwi 562.MPV 8,9. PCT 0,50. %eozynocytów 6,0. linfocyty 50. żelazo136. kreatynina 0,25. CO mogą oznaczać te wyniki bo mój lekarz twierdz że jest ok.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W zasadzie jedynie płytki krwi odbiegają od normy. Często wzrost płytek jest wynikiem niedawno przebytej infekcji. Prawdopodobnie Pani lekarz ma rację, ale zawsze może Pani skonsultować się z kimś innym. Jeśli chodzi o porady internetowe, to często mogą być one nietrafne, ponieważ nie znamy stanu klinicznego pacjenta.