Dlaczego dziecko ma problemy ze stolcami?

Witam! Mam problem z moim 4-miesiecznym dzieciatkiem. Po urodzenia malutek trafil na intensywna terapie,synek jak sie okazalo mial zapalenie pluc wrodzone. Leczony antybiotykami okolo 2 tyg,takze mial odme oplucna. Od urodzenia ma problem ze stolcem. Podajemy trilac jakos od okolo 2 miesiecy. Wczesniej nie robil kupki sam,jedynie umozliwialy wyproznienie czopki. Teraz podajemy bebilon pepti(3tydzien) oraz karmie piersia. Nadal nie ma rezultatow - stolce sa raz na tydzien i synek sie meczy.Prosze

Pytanie - czy musi Pani dokarmiać dziecko mm, czy udałoby się karmić tylko piersią.
Od 6. miesiąca możliwe jest zastosowanie leku o nazwie Dicopeg Junior.
Można też spróbować zmienić mleko.

pozdrawiam