Dlaczego dziecko nic nie chce jeść?

Witam mam duzy problem z jedzeniem mojego 15m dziecka..otoz nic nie chce jesc tylko parowki o to teznie tylko przy odwroceniu jego uwagi... jakby w ogole nie czul glodu. Problem od urodzenia z jedzeniem i juz niewiem co robic szykuje mu kilka roznych dan ale on nie chce nic. Czym to moze byc spowodowane?cos z zoladkiem ?mam mu dawax ciagle tylko parowki ???prosze o, odpowiedz pediatre

Dodatkowo, towarzyszący stres podczas karmienia moze przyczyniać się do rezygnacji z przyjmowanego jedzenia.
Można spróbować podać dziecku lekko schlodzone musy owocowe domowej roboty . Najczęściej ich konsystencja jest dobrze tolerowana przez niejadki. Dodatkowo, należy udać się do pediatry aby mógł sprawdzić aktualny stan zdrowia oraz stan odzywienia maluszka.