Dlaczego dziecko nie chce samo spać?

Witam. Moje roczne dziecko niechce spac samo w lozeczku ani zeby maz je kladl czy usypial. Spi bardzo niespokonnie i czesto sie wybudza. Po czym jezeli mnie nie ma a jest maz to wybucha histerycznym placzem.Wczesniej zasypiala juz w lozeczku i budzila sie raz okolo 2. Chcialabym aby coreczka znawu spala spokojnie w swoim lozeczku. Po powrocie z miesieczneg pobytu w Polsce gdzie spala ze mna, zaczely sie te problemy. Nie wiem co robic prosze o pomoc Katarzyna. Z gory dziekuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Być może Zachowanie dziecka jest spowodowane z przyzwyczajeniem do spania z mamą. Proszę podejmować kolejne próby kładzenia dziecka spać bez rodziców. W razie wątpliwości warto udać się na wizytę do specjalisty pediatry.