Dlaczego dziecko zgłasza bóle głowy?

Witam serdecznie jestem mamą 8 letniej dziewczynki dwa dni temu córka źle się po czuła mianowicie zgłaszała ból głowy i podbrzusza dodatkowo była jeszcze gorączka 38 i 7 dreszcze podałam lek przeciw gorączkowy ale objawy się nasiliły do tego jeszcze u córki wystąpiła bladość dłoni tak jak by nie było krążenia usta po siniały wezwałam pogotowie ratunkowe córka została przewieziona na izbę przyjęć zostały wykonane podstawowe badania morfologia pruba watrobowa itd wyniki były dobre lekarz odesłał nas do domu z zaleceniami wizyty u lekarza rejonowego po upływie 3 dni Bóle głowy i podbrzusza gorączka towarzyszy nadal.Nie wiem co to może być proszę o pomoc

Dzień Dobry Pani,

Zalecałabym, by Pani nie czekała i osobiście (ponownie/kontrolnie) skonsultowała się z lekarzem prowadzącym Pani Córkę, który zadecyduje diagnostycznie, co dalej?

Serdeczności i pomyślności dla Pani i Córki życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605