Dlaczego dziewczyna zerwała ze mną kontakt?

Witam. Mam na imię Damian, mam 18 lat. Mam duży problem ze sobą. Moja była dziewczyna zerwała ze mną kontakt. Nie wiedziałem dlaczego, sądziłem, że to przez raka, ale nie uważałem, że to mogłoby być przeszkodą. Dowiedziałem się, że ma zostać uśpiona, ale już nie chce utrzymywać ze mną kontaktu. Chce, bym o niej na dobre zapomniał, tylko, że ja nie potrafię. Bardzo ją kocham, często płaczę z tęsknoty za nią. Napisała mi, że może się nawet nie wybudzić, bo ma słaby organizm. Mam mieszane uczucia. Czuję smutek, tęsknotę, strach, że może się już nie wybudzić. Boję się, że nawet jeśli się wybudzi, to nie będzie chciała już utrzymywać ze mną kontaktu. Znam ją tylko przez internet. Mieszka ponad 300km ode mnie. Nigdy się nie spotkaliśmy, bo nie mam dojazdu. Nie wiem co powinienem zrobić. Chciałbym uszanować to, że nie chce utrzymać ze mną kontaktu, ale z drugiej strony chciałbym móc być przy niej już zawsze, bez względu na wszystko. Od razu powiem, że rozmowa z psychologiem odpada, z rodziną również. Nie wiem co powinienem zrobić, jak się zachować w tej sytuacji, czuję się bezradny

Dzień Dobry Panie Damianie,

Przyznaję, że mocno poruszyła mnie Pana historia i poczułam wyraźnie, jak Pan cierpi, z powodu zdiagnozowanej choroby oraz zerwania relacji z Panem przez Dziewczynę.

Z pewnością stan zdrowotny Pana Dziewczyny (z Pana relacji) wygląda na bardzo poważny i jak najbardziej może to być powód do wielkiego niepokoju.

Domniemam, że również była? Pana Dziewczyna może być
zaniepokojona i pełna obaw, co do swojej zdrowotnej przyszłości? tak więc domyślam się, że nawet zadecydowała o zerwaniu relacji?..., a wszystko to z powodu cierpienia, bezradności i niepewności?

Z Pana opisu wnioskuję, że pokochał Pan Dziewczynę czystą miłością..
Bo czyż Osoba, która nie kocha mocno, martwiłaby się tak o Osobę, którą kocha?
Miłość tak czysta, młodzieńcza ma siłę leczącą!

Zapytał Pan, co zrobić?
Może odpowiem Panu, co ja bym zrobiła?
Bez wahania zebrałabym się i pojechała, aby dotrzeć przed zabiegiem ... , by potrzymać kochaną Dziewczynę za rękę.

Z przesłaniem dla Pana i Dziewczyny Tego, Co jest teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605