Dlaczego efekty odchudzania widać tylko na wadze?

Schudłam 6 kilo a efektów brak. Jem mniej, od 3 tyg bezglutenowo bo zle się po nim czułam, ćwiczę na siłowni 4 razy w tygodniu i schudłam 6 kilo ,ale buzia nadal mocno opuchnięta i okropnie gruba! i brzuch ma takie same wymiary jak wtedy kiedy przed odchudzaniem. nie wiem co mam robić bo efekty są tylko na wadze a gdy mierze się nie ma żadnej różnicy.według masy ciała nie mam nadwagi. a zdrowa jestem, z tarczyca w porządku,2.49 i endokrynolog nie zalecił nic. Nerki i reszta Ok. Błagam o pomoc

Witam Panią,
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis dzięki któremu poprawi się Pani sylwetka.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry,

najlepiej proces odchudzania śledzić bieżącymi pomiarami na analizatorze składu ciała - wówczas mamy możliwość dokładnej oceny rezultatów diety.

Pomiary można wykonać w gabinecie dietetyczny, gdzie też dostanie Pani wskazówki/ plan dietetyczny żeby uzyskać odpowiednie / zdrowe redukcje masy ciała.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga