Dlaczego głośno burczy mi w brzuchu i jelitach przy leku Asertin?

Witam serdecznie, Od 10 dni zażywam asertin w dawce 50mg. Lek został mi przypisany na nerwicę lękową wraz z napadami paniki. Większość skutków ubocznych już ustąpiła, jednak od początku brania leku bardzo głośno burczy mi w brzuchu i jelitach. Dzięki są tak głośne, że budzą mnie w nocy. Dodatkowo pojawiła się bardzo duża potliwość całego ciała. Czy to normalne? Prosiłabym o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Dzień Dobry Pani,

Jeżeli opisany przez Panią (uciążliwy) symptom, utrzymywałby się dłużej (powyżej miesiąca) proszę skonsultować objaw z Lekarzem prowadzącym.

Serdeczności i tylko dobrego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605