Dlaczego jak ściągnę napletek to boli mnie członek?

Chciałem spytać o to, że jak ściągnę naskórek to robi się bardzo mały mój, czy tak ma być? Jeszcze o to, że jak ściągnę to, to na końcu jak się dotknie to strasznie boli. Czy tak ma być, to taki dziwne odczucie. Dodam mam 14 lat. Z góry dziękuje!   Pozdrawiam

Witaj,
Jeżeli możesz całkowicie odprowadzić napletek bez dolegliwości bólowych to stulejka jest mało prawdopodobna. Ból przy dotyku często występuje u młodych chłopców, którzy nie podjęli współżycia. Wrażliwość powinna zmniejszyć się z czasem. Przy rozpoczęciu regularnego życia seksualnego objawy powinny minąć całkowicie.
Niestety nie za bardzo rozumiem, co chciałeś powiedzieć przez "jak ściągnę naskórek to robi się bardzo mały". Czy faktycznie zmierzyłeś prawidłowo długość członka przed i w trakcie erekcji? Jeżeli masz obawy, że Twój członek nie wygląda prawidłowo proponuję udać się do pediatry, który zweryfikuje Twoje obawy.
Pozdrawiam