Dlaczego jestem agresywna i płaczę bez powodu?

Witam, mam 22 lata jestem kobieta. Od jakiegoś czasu miałam takie objawy. nie mogę spac, budzę sie w nocy bo mam wrażenie ze nie mogę oddychać. Mam zawroty głowy w ciągu dnia i robi mi sie tak dziwnie jakbym miała upaść. Koszmary tez mam i bardzo bardzo często mam taki sen- jestem świadoma gdzie jestem i krzyczę zeby sie obudzić i panicznie wtedy staram sie ruszyć czymkolwiek zeby sie przebudzic. Jestem na zmianę agresywna i płacze z byle powodu. Z powodu piosenki nawet. Mam myśli samobójcze..

Witam Panią
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Problemy, które Pani opisuje mogą być reakcją obronną
ludzkiej psychiki na stres, lęk, przeżywane emocje,
czy traumatyczne przeżycie w przeszłości.
Nikt nie płacze bez powodu.
Istnieje wiele przyczyn nadmiernej emocjonalności i płaczliwości.
Pani objawy mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowo – depresyjne.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas
osobistej konsultacji.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem został
prawidłowo zdiagnozowany.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę Pani problemu,
dotrzeć do jego źródła, i na tej podstawie opracować
właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę wewnętrzną,
wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem, z emocjami ,
a także uporać się z pozostałymi dolegliwościami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień dobry. Zachęcam Panią do skorzystania z konsultacji psychologicznej celem omówienia Pani ogólnej sytuacji i zaproponowania dalszych działań terapeutycznych. Przyczyny opisanych przez Panią objawów mogą być różne, ale z cała pewnością świadczą o tym, że Pani cierpi. Nie musi tak być. Pozdrawiam serdecznie.

http://progress.warszawa.pl/

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, lekarzem psychiatrą. Przesyłam link gdzie znajdzie Pani placówki NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/
Przyczyny objawów mogą być związane z zaburzeniami nerwicowymi lub depresyjnymi. Proszę nie zwlekać i skorzystać z pomocy. Może Pani również skorzystać z telefonu zaufania: http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl