Dlaczego jestem ciągle osłabiona?

Witam, od ponad miesiąca zmagam się z osłabieniem (temperatura około 35,5, lekkie zaburzenia koncentracji) rozpoczęło się od bólu zęba leczonego w przeszłości kanałowo, jak się okazało w jednym z kanałów rozwijało się zakażenie. Ząb został wyleczony jednak objawy nie ustąpiły. Morfologia w normie, OB,CRP prawidłowe, TSH prawidłowe, elektrolity prawidłowe, tomografia głowy nic nie wykazała, EKG prawidłowe, ciśnienie w normie, samopoczucie dobre, neurolog powiedział że z układem nerwowym wszystko dobrze. Dużo wypoczywam ostatnim czasem więc wykluczam przemęczenie lub stres. Proszę o pomoc we wskazaniu możliwych przyczyn moich objawów i propozycję w którym kierunku podjąć dalszą diagnostykę.

Bardzo ważny zdrowy tryb życia, regularne posiłki, sen, unikanie alkoholu i używek sport...
Zapraszam na pełną konsultację neurologiczną, najlepiej z wynikami badań. Ważny stan pacjenta, wywiad, choroby współwystępujące, stosowane leki; STAN PACJENTA! Ważny też nastrój i sen; tryb życia i pracy, aktywność fizyczna, stresy, leki, niepokoje, depresja, Ważny wywiad rodzinny.
Pozdrawiam i zapraszam .