Dlaczego jestem często zirytowany bez powodu?

Dlaczego jestem zirytowany bez powodu? Miewam czasem takie chwile, w których czuje, że nie wytrzymam nerwowo. Mam ochotę w coś uderzyć, coś zniszczyć, jest to strasznie uciążliwe, do tego dochodzi uczucie stresu i jakby "roznosi" mnie. Skąd to mogło się wziąć i jak sobie z tym poradzić?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Mam mało danych, mało napisał Pan o Sobie..

Zaprezentowane przez Pana symptomy, wskazują na odpowiedź Pana organizmu,
na skumulowane doznania emocjonalne, którymi (domniemam )nie dzieli się Pan z Bliskimi.

Zachęcałabym Pana do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz ewentualnego leczenia.

Serdeczności oraz pomyślności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605