Dlaczego jestem gruba przy zdrowym odżywianiu?

Witam! Mam 12 lat,155 cm i ważę 53. Wiem, że jestem gruba:(. Jestem wegetarianką, ale jem ryby. Zdrowo się odżywiam i uprawiam sport jazdę konną i bieganie. Moje odżywianie wygląda tak: Śniadanie-dwie kromki ciemnego pieczywa,chudy ser biały,jajko i pomidor 2śniadanie-owoc obiad-zupa lub ryba+sałatka Kolacja-jakieś warzywo,lub 2 kanapki Piję bardzo dużo wody Posiłki jem co 2-3 godziny i jem w zakresie ośmiu godzin dziennie,a pozostałe 16 godziń wypijam ok. 2 litry wody Ale jestem gruba-POMOCY!

Witaj,
Wbrew pozorom Twoja waga jest w górnej granicy, ale jest prawidłowa. Nie jesteś otyła. W wieku 12 lat zaczyna zmieniać się Twoja sylwetka na bardziej kobiecą. Błędy, które popełniasz to posiłki nie są rozciągnięte na większą ilość doby. Jesz przez 8 godzin, a przez następne Twój organizm głoduje i zwalnia procesy energetyczne - tyjesz, nie chudniesz. Przede wszystkim prawidłowo rozłóż posiłki. Śniadanie zawsze w ciągu 30 minut od wstania z łóżka, potem małe 2 śniadanie (np. jogurt z garścią musli lub owoców), obiad, podwieczorek (nie jest obowiązkowy), kolacja (na 2-3 godzin przed snem). Pij zieloną herbatę - pomaga spalić tkankę tłuszczową. Co do aktywności fizycznej to powinnaś ją uprawiać codziennie przez około 1 -2 godzin. Pozdrawiam, Aneta Kościołek