Dlaczego jestem niezadowolona z naszego seksu?

Witam, mam 20 lat i chłopaka od 3, nie uprawiamy seksu często ponieważ na razie nie biorę tabletek antykoncepcyjnych, jednak niedługo się to zmieni. Piszę, ponieważ obawiam się ze mam problem na tle seksualnym. Podnieca mnie tylko brutalny seks, całkowicie pozbawiony uczuć, ostatnio nawet nie chce podczas seksu żadnych pocałunków ponieważ mnie to drazni. Jestem niezadowolona z seksu, już sama nie wiem co robić. Jaki mogę mieć problem? Proszę o jakakolwiek radę, odpowiedz.

Człowiek ma różne fantazje i preferencje, niektóre bywają niepokojące lub kłopotliwe. Fantazje nasilają się, gdy brak jest uregulowanego współżycia intymnego.
Zachęcam do odwiedzenia lekarza seksuologa, w Dąbrowie jest Pani dr Beata Wróbel, a w Katowicach jest Poradnia Julia oraz Gabinet dr A.Sipińskiego.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com, Poznań. 4.17