Dlaczego jestem senny i otłumiony?

Witam, Mam 21 lat od kilku miesięcy czuję się cały czas senny otłumiony ciężko mi z nauką. Od kilku dni popołudniami i wieczorami czuję jakbym miał zaraz zemdleć (zawroty głowy, mdłości, dzwonienie w uszach). Raz dopadło mnie to jak prowadziłem samochód i prawie wyjechałem w inny. Moja Pani Doktor twierdzi, że nic mi nie jest bo nie pasują jej te objawy. Twierdzi, że to z braku jedzenia tylko że to odpada mnie nawet po. Co to może być?

Dobry Wieczór Panu,

Opisane przez Pana symptomy mogą wskazywać na objawy nerwicowe, dlatego wskazana byłaby osobista konsultacja psychoterapeutyczna.

Zalecałabym również konsultację (kontrolną) neurologiczną.

Z przesłaniem dla Pana tego, co jest Panu najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com