Dlaczego jestem tak zmęczona?

Witam.Mam 20 lat .Ostatnimi czasy jestem bardzo przemeczona.Pracuje jako fryzjer.Caly czas pracuje i na zmiane sprzatam. Nikt mi nie pomaga kolezanki z pracy nie uprzatna nawet po sobie.Odbija sie to na mnie non stop bola mnie nogi,sa spiete i mam wrazenie ze obrzmiale.jestem zla ,sfrustrowana,wyzywam sie na narzeczonym,mam wrazenie ze mnie zdradza.Nie moge sie uporac ze zloscia.Na nim sie wyzywam,nie mam ochoty na zblizenia z nim ani na nic, na jedzenie itp rowniez. Co mi jest?

Witam Panią
Pani objawy mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe,
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem
został prawidłowo zdiagnozowany.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pani
problemów zdrowotnych jest konsultacja z lekarzem
i ewentualnie wykonanie podstawowych badań.
Jeżeli lekarz wykluczy choroby somatyczne o podobnym
obrazie klinicznym, to należy podjąć psychoterapię.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, poprosić o skierowanie na podstawowe badania z krwi i moczu.
Mając wyniki lekarz będzie miał szerszy obraz na Pani zdrowie i przyczyny Pani zmęczenia i złego samopoczucia.
Jeżeli obniżony nastrój nie ustąpi po 2 tyg. wskazana by była konsultacja u psychologa.

Pozdrawiam serdecznie

Witam,

profil złości i sposób rozładowywania tej emocji jest destrukcyjny, w rzeczywistości nie zgadza się Pani z postępowaniem (zachowaniem) koleżanek w pracy, de facto wyładowuję się Pani na partnerze. Zalecana jest szczera rozmowa z koleżankami - odnośnie obowiązków dotyczących stanowiska, każdej z Pań. Szczera rozmowa z partnerem, odnośnie uczuć, związku, Pani obaw. Zalecana jest relaksacja fizyczna, w celu rozładowywania emocji, odprężenia psychicznego, jeśli będzie trudno samej sobie poradzić z problemem wskazana jest psychoterapia.

Pozdrawiam serdecznie

Witam, jest Pani przemęczona i sfrustrowana, zestresowana. Proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, porozmawiać o tematach które powodują że odczuwa Pani stres, zastanowić się nad dalszą formą pomocy. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl