Dlaczego jestem tak zmęczony w związku?

Witam . Mam 20l . Zacznę od początku .... Jestem z dziewczyną prawie od roku , na początku układało się nam bardzo dobrze, spędzaliśmy ze sobą dużo czasu , a od kiedy zacząłem studia moja dziewczyna narzekała że zaczeliśmy spędzać ze sobą mniej czasu , kiedy bywały momenty że nie mogliśmy się spotkać była bardzo zła na mnie, złościła się , obrażała. Był czas kiedy sama z siebie nie mówiła mi " kocham Cię " ani nie mogła tak po prostu sama z siebie się przytulić do mnie ani pocałować . Wtrącę również że ja też nie byłem zbyt fair , ponieważ byłem zazdrosny , bardzo zazdrosny :( Miała też problem z byłymi przyjaciółkami ze szkoły ( Jesteśmy w tym samym wieku ) . Ostatnim czasem chciała ze mną zerwać(A jako powód naszego rozstania podała że jak zacznie pracę to nie będziemy się często widywać ) ale udało się nam to uratować , ale teraz ona piszę do mnie z taką obojętnością , złością , pogardą , i jest wobec mnie obojętna , a kiedy napiszę jej słowa "kocham Cię " to ona nie odpisuje albo wysyła mi serduszka ( sms-em bądź na fb ) , a kiedy ostatnio byłem u niej ... zrobiła coś co od początku jej się nie podobało i nie zgadzała się po czym przytuliła się do mnie i powiedziała że tęskniła . nie do końca rozumiem ,co się dzieje i o co chodzi :( przyznam że jestem zmęczony psychicznie już tym wszystkim :(

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od podziękowania Panu za kontakt i za zaufanie.

Z Pana obszernej relacji wynika, że Pana Dziewczyna parokrotnie sygnalizowała Panu, że nie ma Pan tyle czasu dla Niej, dla relacji, jakiego byłaby potrzeba (była skłonna zerwać).

Jak ja to widzę?
Z Pana prezentacji domniemam, że (być może?) pisze Pan SMS-y bądź maile do Dziewczyny, zapewniające o uczuciach, jednak za tymi słowami być może nie idą czyny?
Być może Pana Dziewczyna czuje się przez Pana zaniedbana, może nie kochana, może mało ważna - bo ważniejsza jest praca/edukacja?

Z drugiej strony nadmienił Pan o swojej zazdrości, za Pana słowami: "...że ja też nie byłem zbyt fair , ponieważ byłem zazdrosny , bardzo zazdrosny :( Miała też problem z byłymi przyjaciółkami ze szkoły ( Jesteśmy w tym samym wieku )... ."

Tak wiec sumarycznie Pana dziewczyna mogła wziąć Waszą relacje pod lupę i zadać sobie samej pytanie, jak Ona czuje się w tej relacji?
Być może poczuła się, że jest w relacji, bez relacji?

Podsumowując, wskazana byłaby dla szczera, otwarta i nie oceniająca rozmowa z dziewczyna, Co i Jak moglibyście razem poprawić w relacji, by była JAKOŚĆ Waszej relacji a nie JAKOŚ...

Zawsze jest możliwość sięgnięcia po zwyczajną rozmowę z Psychologiem - gdyby miał Pan życzenie takiej rozmowy, zachęcam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana i Pana Dziewczyny tego, Co jest Wam potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605