Dlaczego jestem wrażliwy na przeciągi i bolą mnie stawy?

witam, od kilkunastu lat jestem bardzo wrażliwy na wiatr i przeciągi, po przewianiu bolą mnie stawy , najczęściej żuchwowe, ale inne też, nie mogę jeżdzić rowerem, biegać itp, muszę zakładać czapkę , kominiarkę itp, proszę o pomoc, poradę do jakiego specjalisty się udać, z góry dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry.

Proponuję udać się do lekarza POZ (rodzinnego), który zleci odpowiednie badania i/lub skieruje Pana na konsultację do specjalisty - np. reumatologa.

Dariusz Pysz-Waberski

Dzień Dobry Panu,

Myślę, że warto zacząć od lekarza pierwszego kontaktu, który Pana pokieruje
diagnostycznie, po wstępnym rozpoznaniu Pana symptomów.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com