Dlaczego jestem zmęczony po nocy?

Witam od roku mam problem ze zmęczeniem mimo snu po 7-8h wstaje zmęczony,nie wyspany ciągle ziewam i chce mi się spać,nie mam siły na nic..Miałem robioną morfologię z rozmazem wyszła prawidłowo,mocz w porządu,usg brzucha dobre,tsh w porządku,cuker 99. Rozkładam ręce bo nie mam pojęcia co to może być..Pracuje jako informatyk ale staram się codziennie spacerować po około 2h dla zdrowia.

Witam serdecznie,
Pana problem wydaje się wart dłuższej rozmowy,ale na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo związany z trybem życia, w którym brakuje satysfakcji ,jaką dają tylko kontakty z ludżmi "NA ŻYWO". Jak mawiał prof.de Barbaro -jeden z najlepszych psychoterapeutów w kraju : potrzebujemy świadka w swoim życiu Kogoś,kto czeka,na kogo sami czekamy i komu można powiedzieć o swoich sprawach.
Natomiast Pana sytuacja jest częsta po wyjeżdzie ze swego środowiska,po zmianie pracy,utracie kontaktu z bliskimi osobami itp.Jeśli trudno jest samemu uporać się z problemem,zachęcam do kontaktu z terapeutą.
Sedrdecznie pozdrawiam.
Pozdrawiam serdecznie