Dlaczego kaszak odrasta?

29 czerwca miałem wyciętego kaszaka na głowie. Chyba kaszaka. Kilka dni później udałem się znowu do chirurga, bo rana zaczęła się czymś wypełniać i zaczęła się robić gula jak przed zabiegiem (2x2cm). Lekarz stwierdził, że zbiera się tam krew, wycisnął to, szwu nie ściągał. Już parę godzin później zauważyłem, że znowu to się powiększa. Za parę dni znowu wizyta i znowu wyciskanie. I znowu zaczęło rosnąć. Lekarz nie wie dlaczego i co zrobić. Co robić? Do kogo się udać?

Witam , nie znam przyczyny , przebiegu ani efektu końcowego operacji , nie potrafię więc powiedzieć nic autorytatywnego!!! Proponuję ew. zgłosić sie do innego chirurga!!! zżurawski