Dlaczego kaszaki odrastają?

Witam mam wielki problem z kaszakami na mosznie nie jest to jeden tylko jest ich setki byłem już u trzech dermatologów ale każdy powiedział że nie da się z tym walczyć.Mam takie pytanie czy jest jednak jakiś sposób na walke z kaszakiem albo przynajmniej na to aby sie nie powiększały. Dodam że pare miałem już wycinanych Chirurgicznie jak również próbowałem okładów z liści z krzypu oraz różnych maści ale nic niedaje efektu aż wrecz przeciwnie bo jest ich coraz więcej.Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się so lekarza urologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć