Dlaczego, kiedy naciskam z lewej strony żebra, odczuwam kłujący ból?

Witam, kiedy naciskam z lewej strony żebra odczuwam kłujący ból, tylko wtedy i tylko punktowy. Przy oddychaniu czy innych ćwiczeniach nic. A ćwiczę kickboxing.

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam wykonać USG jamy brzusznej. Być może w trakcie treningu kickboxingu został pan uderzony w tę okolicę i na śledzionie powstał krwiak. Pozdrawiam i życzę zdrowia.