Dlaczego krwawię między miesiączkami?

Witam . Mam 24 lata i mega duży problem . Od jakiegoś czasu zdarzyło mi się mieć plamienia międzymiesiączkowe , ból w dole pleców towarzyszy mi cały czas kiedyś miałam miesiączki bolesne i wszystko mnie bolało od jakości 2 miesięcy dostaje miesiączkę bez boki . Nic mnie nie boli trwa 7 dni i koniec . Ale doszło u mnie to że krwawię po stosunku czasami mniej czasami więcej. Chodze do lekarzy u nas w miejscowości ale gdy proszę o cytologię i inne badania to slysze że to nie ja jestem lekarzem. Pomocy. Dodam że 5 lat temu urodziłam cokre siłami natury.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.