Dlaczego krwawię podczas i po stosunku?

Mam 21 lat, nie jestem dziewicą od dwóch lat i od dwóch lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Podczas mojego pierwszego razu nie wystąpiło u mnie żadnego rodzaju krwawienie. Później miałam długą przerwę bez seksu. Ostatnio z nowym partnerem zauważyłam, że zawsze podczas stosunku bądź pettingu krwawię. Na początku myślałam, że to przez intensywność seksu, ale dzieję się to za każdym razem i ostatnio krwawiłam naprawdę dużo podczas i miałam małe krwawe plamienia ponad cały następny dzień. Zaczynam się trochę martwić. Czytałam, że może to być nadżerka, ale nie mam innych objawów. Co to może być?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Z tego co Pani pisze, krwawienie nie było jednorazowe. W takim wypadku konieczna jest wizyta u lekarza. Dla bezpieczeństwa sugerowałabym także wstrzemięźliwość seksualną do czasu konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie!