Dlaczego krwawię podczas stosunku?

  Podczas kolejnych stosunków z chłopakiem zawsze krwawię. Gdy chciałam zmienić pozycje od razu poleciała mi krew. Co to może być?
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Najczęstszą przyczyną krwawienia w trakcie stosunku lub tuż po jest nadżerka lub uraz. Jeżeli jednak sytuacja miała miejsce kilkakrotnie w różnym odstępie czasu to uraz należy wykluczyć.
Niezależnie od wszystkiego, bez badania ginekologicznego nie można jasno określić, co jest przyczyną Pani dolegliwości. Z tego też powodu zalecałabym wizytę u ginekologa, który Panią zbada i postawi ostateczne rozwiązanie i przedstawi Pani propozycje leczenia.
Pozdrawiam