Dlaczego lek na padaczkę dziecka nie działa?

syna ma 30 lat, ok 7r padaczka,lek na stałę depakine z latami dawka była zmiejszana do teraz tj,300j. 1 tab. dziennie,ok 1,5miesiąca temu odstawił lek,nikt o tym nie wiedzał co zaskutkowało ATAKIEM!z wyłaczeniem, grdrgawki,piana na ustach,oczy wywrucone,po szpitalu,kont.z neurologiem dawka 2 tab. po 300j. rano i wieczonem przez tydzień, po tem 300 na500 teraz 500 na 500.W fazie ren i sen codziennie tiki twarzy drgania konczyn,BOIMY sie! może ten lek nie działą co robić wizyta długo czekać???

Czasami tak się zdarza, że po odstawieniu lub zmianie leku na inny powrót do poprzedniego nie daje już efektów i napady występują. W takiej sytuacji należy dobrać inny lek, który będzie hamował napady padaczkowe.
Ni zawsze leki przeciwpadaczkowe można odstawić, nawet jeśli napady nie występują.