Dlaczego leki Flucofast oraz Macmiror Complex nie zadziałały na grzybice?

Witam. Jakiś czas temu byłam u ginekologa z powodu grzybicy miejsc intymnych. Lekarz przepisał mi Flucofast oraz Macmiror Complex. Jednak po kuracji leki te nie przyniosły rezultaty, upławy nadal są. Czy powinno mnie to martwić? Powinnam umówić się na kolejną wizytę i opowiedzieć o tym doktorowi? Czym to może być spowodowane?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku powinna Pani udać się na wizytę kontrolną. Być może doszło do nadkażenia bakteryjnego...