Dlaczego mam bóle jajników i kręgosłupa nasilające się każdego wieczoru?

Od pewnego czasu podczas prawie każdego stosunku miałam silne kłujące bóle w okolicy prawego jajnika. Bóle pojawiały się znienacka, robiło mi się strasznie gorąco. Liczyłam, że to się skończy czym prędzej, lecz nie na długo. Od trzech dni pojawiły się ostrzejsze bóle, tym razem na dwa jajniki, ból przechodzi na kręgosłup zwłaszcza jak siedzę, a jeszcze gorzej podczas stosunku. Co się dzieje? Ostatnio jak leżałam tak to bolało, że płakałam, iż ból tak się nasilał ;/ Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź, bo nie mam pojęcia co z tym zrobić:( Błagam... Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Najprawdopodobniej takie dolegliwości bólowe daje zmiana na jajniku - np. podkręcająca się torbiel.

Powinna Pani czym prędzej udać się do ginekologa i wykonać badanie USG narządu rodnego. Tak silne dolegliwości mogą sugerować podkręcanie się jajnika z nieprawidłową zmianą. Jeśli jajnik straci dopływ krwi to trzeba go będzie usunąć.

Z poważaniem