Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 9 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam brązowy okres przy stosowaniu plastrów?

Wcześniej używałam tabletek, ze względu na ból nóg zmieniłam je ma plastry. Pierwszy okres po 1 opakowaniu był dość obfity, zaś drugi okres (po 2 opakowaniu) wystąpił w przerwie 7-dniowej, ale jest dość skąpy a mianowicie przez 2 dni miałam tylko niewielkie brązowe plamienia. Czy to normalne? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
79 poziom zaufania

Witam serdecznie!

Plastry mogą być przyczyną zmiany charakteru krwawienia. Krwawienia te mogą być mniej obfite a czasami nie wstępują wcale.
Natomiast każde krwawienie o odmiennym charakterze powinno skłaniać do wykluczenia ciąży. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.

Gdyby kolejne krwawienia budziły niepokój konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety