Dlaczego mam ciągłe drżenia rąk?

Witam.. Zmagam sie z dziwna sytuacja nie wiem jak sobie z tym radzic. Sytuacja moja wyglada tak. Drza mi rece jak byl popila nie moge ich uspokoic zażywam magnez , alkoholu nie pije na codzien tylko okolicznosciowo. Mam zawroty glowy takie jak bym miala zaraz zemdlec i sztywnieja mi rece. Wstydze sie tego poniewaz nigdzie nie moge napic sie kawy bo nie moge odstawic szklanki jesc tez sie wstydze poniewaz gdy jem kanapke i ktos sie patrzy na mnie ciezko jest mi wsadzic ja do buzi czasmi plakac mi sie az chce. Bylam u neurologa ale nic mi nie powiedziala dala tylko skierowanie na przeswietlenie kregoslupa. Pomocy ! Gdzie sie udac po pomoc lub co zrobic aby ten koszmar sie skonczyl .

Witam! Nie można bez badania wykluczyć przyczyny emocjonalnej tych dolegliwości. Zaburzenia nerwicowe mogą dawać objawy identyczne jak w prawie każdej chorobie somatycznej. Proponuję kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego, porobią badania testowe i zaproponują, w razie potrzeby, właściwe postępowanie: psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi lub p/depresyjnymi. Pozdrawiam W. Łuczkowski.