Dlaczego mam ciągły suchy kaszel?

Witam. Od wiosny mam kaszel. Jest suchy. Raczej mnie nie męczy. W nocy jest ok. Uaktywnia się troszkę jak jest mokro. Czasem jak zaczynam.sie śmiać to troszkę zaczyna mnie męczyć. Byłam u lekarza który stwierdził że wszystko jest ok. Ale niepokoi mnie to że nie mija. Gdy kaszle mam takie uczucie "pukania "o krtani. Jakby w jednym miejscu. Nie wiem czy to alergia czy coś innego.

Witam. Kaszel może mieć tło alergiczne. Jeśli pali Pani papierosy może być on także związanym z paleniem. Nie mogę wykluczyć innych przyczyn. Wskazana jest jednak wizyta u lekarza w celu zebrania dokładnego wywiadu i następnie zaplanowania diagnostyki.