Dlaczego mam coraz większe problemy z zapamiętywaniem oraz skupieniem?

Witam. Od kilku lat borykam się z ciągłym zmęczeniem, osłabieniem, bólami mięśni, sennością. Objawy pogłębiają się od kilku lat, a ostatnio wręcz uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Wyniki badania krwi są dobre. Każdy lekarz u któego byłam do tej pory radził lepiej się odżywiać (od dawna staram się to robić), zalecają więcej wysiłku fizycznego - problem w tym że ja nie mam na to siły. Dodatkowo ostatnio mam coraz większe problemy z zapamiętywaniem oraz skupieniem.

Witam!
Wskazany kontakt z psychoterapeutą lub Poradnią Zdrowia Psychicznego, To co Pani opisała może mieć przyczynę nerwicową. Problemy emocjonalne często manifestują się właśnie w ten sposób. Może pomoże "sama" psychoterapia, a może zajdzie potrzeba wzmocnienia jej lekami p/lękowymi.
Powodzenia
W. Łuczkowski.