Dlaczego mam częste napady głodu i od razu mi burczy w brzuchu?

Witam.Mam pewnien problem.Od jakiś 2 miesięcy mam częste napady głodu, że od razu mi burczy w brzuchu oraz robi mi się słabo.Nie mam nadwagi, mam akurat 10kg różnicy między wzrostem, a wagą.Mam jeszcze problem z przysypianiem.Nocą zasypiam jak dziecko, budzę się i w ciągu dnia dużo śpię.Dzisiaj w ciągu dnia miałam aż 6 dzemek.Nie wiem czy martwić się czy nie?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy są wskazaniem do pilnej,
osobistej konsultacji w Poradni Leczenia Zaburzeń Odżywiania,
lub Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu, bez skierowania), celem diagnostyki oraz ewentualnego leczenia.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel 502 749 605