Dlaczego mam duszności podczas treningów?

witam Państwa lekarzy i lekarki mam szybkie pytanie śpię dobre odrzywiam się zdrowo trenuje 4x tyg robię trening areobowy po wysiłku od jakiegoś czasu raz na jakiś czas występuje u mnie coś takiego że jak trenuje to mam dusznoość nietypową bo brzuch mnie nie boli zero ucisku w katce pieczenia bólu nic z tych żeczy i po jakimś czasie to mija krew wszystko w normie tarczyca itp ciśnienie normalne puls tętno co to może być nie zawsze to mam czasem a czasem nie pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele, polecam wizytę u lekarza kardiologa lub medycyny sportowej. Sadze ze wskazana jest próba wysiłkowa , być moze ergospirometryczna