Dlaczego mam dyskomfort w klatce, po prawej i górnej stronie?

Od 1.5 miesiąca mam dyskomfort w klatce po prawej gornej stronie czasem schodzi do środka, często mam klucia w całej klatce przeszywajace do pleców . Sercowo jestem przebadany wszystko ok. Przy przelykaniu jedzenia kuje mnie po prawej stronie klatki. 2 lata temu mialem podobny problem ale ustąpił. Zgagi mam bardzo rzadko jedynie zaczerwienione gardło i żółty nalot na języku. Biore Emanere 20 ale nie widzę poprawy. Na co dzień przyjmuje Euthyrox 50 . Proszę o jakąś poradę.

Lek. Wojciech Zygmunt

Ból i dyskomfort prawdopodobnie są spowodowane patologią w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego (przełyk, żołądek). W celu dokładniejszej diagnostyki warto wykonać badanie gastroskopowe. Pozdrawiam i życzę zdrowia.